Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka, POLOmarket

LOGO_WHITE

Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka, POLOmarket.

faq

najczęściej zadawane pytania

Nasze produkty posiadają certyfikaty EFSA.
Oznacza to, że cały proces produkcji podlega
rygorystycznej kontroli Unii Europejskiej.

HPP (High Pressure Processing) – czyli metoda utrwalania żywności z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia. To najnowocześniejsza metoda przedłużania trwałości produktów, zwana również paskalizacją. Dzięki HPP produkty zachowują 100% swoich walorów, a termin do spożycia zostaje wydłużony do 60 dni.

Soki i smoothie są tłoczone na zimno z najlepszych owoców, warzyw i ziół. Następnie nalewane są do butelek (butelki nadają się do recyklingu) i utrwalane we własnym zakładzie pod ciśnieniem w technologii HPP. Surowce wykorzystywane do produkcji naszych soków są najwyższej jakości. Dzięki temu nasze produkty zawierają maksymalną ilość wartości składników odżywczych. Wyłącznie naturalny skład.

Soki i smoothie SWIGO to oryginalne, autorskie receptury, odpowiadające na potrzeby konsumentów. Stworzyliśmy je w oparciu o analizy i badania, tworząc produkty sprzyjające funkcjom wspierającym poszczególne mechanizmy w organizmie. Składniki naszych produktów to najwyższej jakości owoce, warzywa i zioła. Dzięki paskalizacji (HPP) sok od momentu tłoczenia po dostawę do klienta zachowany jest w niskiej temperaturze. Nasze soki i smoothie nie zawierają konserwantów, nie zawierają dodatku cukru, a przy tym zachowują witaminy i cenne składniki odżywcze. 

SWIGO jest polską marką. Nasze soki produkowane są w Rękowicach w centrum mazowieckiego sadownictwa.
Dzięki temu możemy tworzyć soki z produktów najwyższej jakości. Posiadamy własne sady i wieloletnie relacje z najlepszymi producentami owoców i warzyw.

Świeże soki i smoothie zachowują termin przydatności do spożycia do 60 dni. 

Produkty SWIGO uzyskują długą datę przydatności dzięki metodzie utrwalania HPP. Polega ona na krótkotrwałym poddaniu produktu działaniu wysokiego ciśnienia w niskiej temperaturze. Dzięki paskalizacji (HPP) nasze produkty zachowują witaminy, piękny naturalny kolor i zapach. Ta innowacyjna metoda utrwalania żywności podwyższa bezpieczeństwo świeżych soków, dzięki inaktywowaniu bakterii, pleśni, grzybów i innych niebezpiecznych patogenów. 

Soki i smoothie SWIGO NIE SĄ pasteryzowane. Produkujemy nasze świeże soki z wykorzystaniem metody tłoczenia na zimno, następnie utrwalamy produkt metodą HPP. Na żadnym etapie produkcji nie używamy wysokiej temperatury, dlatego nasze produkty zachowują maksimum witamin, kolor i zapach. 

W produkcji naszych soków smoothie i shotów wykorzystujemy tylko i wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, bez dodatkowych substancji słodzących.
Lemoniady i Mojito zawierają nieznaczną ilość cukru. 

Spożywanie soków, smoothie i shotów powinno stanowić racjonalną część indywidualnej, zdrowej diety i odpowiadać zasadzie 5 porcji warzyw i owoców dziennie. Nasze rekomendacje odnośnie do ilości spożywania soków i smoothie zawierają się w naszych planach. Nasza rekomendacja to sok + smoothie każdego dnia. Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), a sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy z danej kategorii. Poznaj plany SWIGO.

W naszej ofercie są 2 formuły zakupów:
1. Plany SWIGO – opracowane przez specjalistów tematyczne zestawy funkcjonalnych soków i smoothie,
które zadbają o Twoje różnorodne potrzeby.
2. SWIGO box – to możliwość skomponowania własnego zestawu produktów: soków, smoothie, shotów i lemoniad.  

Nie należy pić soków po upływie terminu ważności. Data przydatności do spożycia umieszczona jest w górnej części butelki. Soki najlepiej przetrzymywać w temperaturze chłodniczej od +1°C do +7°C oraz chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Osad opadający na dno butelki wynika z tego, że produkt zawiera naturalne, niepasteryzowane składniki. Przed wypiciem wstrząśnij butelką i ciesz się pełnią smaku.

Produkty są kompletowane i dostarczane do Klienta do 3 dni roboczych od przyjęcia zamówienia do realizacji. Czas samej dostawy zamówienia to standardowo 2 dni robocze. Niezależnie od naszej pracy, należy wziąć pod uwagę, że mogą wystąpić czynniki zewnętrzne, które mogą spowodować wydłużenie czasu dostawy.

Nasze produkty od momentu tłoczenia przez każdy kolejny etap mają zachowaną niską temperaturę otoczenia. Końcowym etapem jest transport. Do wysyłki używamy specjalnych termoizolacyjnych opakowań, wypełnionych chłodzącym wkładem żelowym. Dzięki temu produkty przyjadą do Ciebie świeże, schłodzone i gotowe do spożycia. Należy pamiętać, aby od razu, po odebraniu przesyłki włożyć produkty do lodówki. Produkty można przechowywać poza lodówką, ale należy pamiętać, aby je spożyć w ciągu 24 godzin. 

Koszt dostawy to 18 zł. Darmową dostawę otrzymasz przy realizacji zamówienia powyżej 99 zł.

Dla zamówień powyżej 99 zł przesyłka kurierska gratis. Wybierając opcje planu kupujesz taniej!
Ponadto organizujemy wiele promocji.
Zachęcamy do śledzenia naszej oferty na stronie www i profili na Facebooku i Instagramie

plan-swigo

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać.