Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka, POLOmarket

LOGO_WHITE

Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka, POLOmarket.

plan detox

skład

plan detox

Plan Detox oferujemy w trzech wielkościach.

Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

Dla 1 osoby na 4 dni.

plan-detox

45,00 zł

Dla 1 osoby na 6 dni. 

plan-detox

65,00 zł

Dla 1 osoby na 10 dni. 

plan-detox

105,00 zł

darmowa
dostawa
powyżej 99 zł

minimalna
wartość
zamówienia 39 zł

Trzy wyselekcjonowane soki i smoothie pomogą Ci usunąć z organizmu toksyny, które sprawiają, że czujesz się ociężały i zmęczony. Bogactwo dobroczynnych witamin, płynnie przywróci równowagę ciała i umysłu. Zatrzymaj się w codziennym biegu i poczuj oczyszczającą moc SWIGO.

Smoothie Detox wspiera procesy oczyszczające dzięki zawartości soku z pokrzywy. Grapefruit znajdujący się w Soku Slim jest okrzyknięty jednym z najzdrowszych owoców na świecie. Zawartość kwasów cytrynowych w grejpfrucie może zwiększać wydzielanie soków trawiennych w żołądku, wspomagając trawienie. Sok Detox to lżejsze wydanie Smoothie Detox, ale z taką samą siłą wspiera usuwanie toksyn z organizmu.

TŁOCZONE NA ZIMNO | BEZ KONSERWANTÓW | BEZ DODATKU CUKRU

Soki i smoothie SWIGO są poddawane metodzie HPP, dzięki której mają wydłużony termin przydatności do spożycia, przy zachowaniu większości witamin i składników odżywczych.

Soki i smoothie SWIGO należą do grupy produktów funkcjonalnych. Nie tylko wspaniale smakują, ale także pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu! 

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać.