Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka

plan detox

sok-detox
plan-swigo

Plan SWIGO Detox oferujemy w trzech wielkościach.

Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

Dla 1 osoby na 4 dni.

plan-detox
plan-detox-8

89,00 zł

Dla 1 osoby na 6 dni. 

plan-detox-12
plan-detox-12

129,00 zł

Dla 1 osoby na 10 dni. 

plan-detox-20
plan-detox-20

199,00 zł

darmowa
dostawa
powyżej 200 zł

minimalna
wartość
zamówienia 69 zł

Cztery wyselekcjonowane soki i smoothie pomogą Ci usunąć z organizmu toksyny, które sprawiają, że czujesz się ociężały i zmęczony. Bogactwo dobroczynnych witamin, płynnie przywróci równowagę ciała i umysłu. Zatrzymaj się w codziennym biegu i poczuj oczyszczającą moc SWIGO. 

Smoothie Detox wspiera procesy oczyszczające dzięki zawartości soku z pokrzywy. Sok Metabolizm idealnie sprawdza się, kiedy nasza dieta zawiera produkty mięsne, a to między innymi dzięki ananasowi, który zawiera bromelainę tj. enzym, który hydrolizuje (rozkłada) białko. Grapefruit znajdujący się w Soku Slim jest okrzyknięty jednym z najzdrowszych owoców na świecie. Zawartość kwasów cytrynowych w grejpfrucie może zwiększać wydzielanie soków trawiennych w żołądku, wspomagając trawienie. Sok Detox to lżejsze wydanie Smoothie Detox, ale z taką samą siłą wspiera usuwanie toksyn z organizmu. 

TŁOCZONE NA ZIMNO | BEZ KONSERWANTÓW | BEZ DODATKU CUKRU

Soki i smoothie SWIGO są poddawane metodzie HPP, dzięki której mają wydłużony termin przydatności do spożycia, przy zachowaniu większości witamin i składników odżywczych. 

Trwa rebranding marki SWIGO. Produkty zyskują etykiety z odświeżoną szatą graficzną. Jesteśmy w trakcie procesu. Zamówione soki mogą różnić się etykietą od tej prezentowanej w sklepie. Smak i skład soków nie uległ zmianie.

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać.