Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka

plan dla dzieci

Co osiągniesz z Planem SWIGO DLA DZIECI?

plan-swigo

Jakie soki są najzdrowsze dla dziecka?

Świeżo wyciskane soki i smoothie bez sztucznych konserwantów, bez barwników i bez dodatku cukru, pełne bezcennych składników odżywczych i witamin, niezbędnych dla zbilansowanej diety i rozwoju naszych milusińskich. Plan SWIGO DLA DZIECI to cztery warianty soków i smoothie zapewniających codzienną porcję witamin w uwielbianych przez dzieci smakach.

Bananowe SWIGO w wersji duo i trio doda energii w ciągu dnia i będzie miało pozytywne działanie dla układu trawiennego. Składniki Soku antyOx to prawdziwi czterej muszkieterowie antyoksydacji: bioflawonidy z aronii, antocyjany z czarnej jagody i jagody kamczackiej i ogromna ilość witamin z pigwy! Sok z jabłek to prawdziwa skarbnica witamin C i E oraz spora dawka białka, żelaza i potasu. Ujędrnia skórę, nadając jej świeży i piękny wygląd oraz chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. W naturalny sposób obniża ciśnienie krwi i zapobiega gromadzeniu się cholesterolu w wątrobie.

TŁOCZONE NA ZIMNO | BEZ KONSERWANTÓW | BEZ DODATKU CUKRU

Soki i smoothie SWIGO są poddawane metodzie HPP, dzięki której mają wydłużony termin przydatności do spożycia, przy zachowaniu większości witamin i składników odżywczych. 

Plan SWIGO Dla Dzieci oferujemy w trzech wielkościach

BASIC 8 szt.

plan-dla-dzieci

Dla 1 osoby na 4 dni.
Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

84,00 zł

MEDIUM 12 szt.

plan-dla-dzieci

Dla 1 osoby na 6 dni. 
Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

120,00 zł

POWER 20 szt.

plan-dla-dzieci

Dla 1 osoby na 10 dni. 
Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

189,00 zł

skład planu

swigo dla dzieci

BANANOWE TRIO

BANANOWY DUET

sok

JABŁKOWY

sok

ANTY OX

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. 
Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać. 

Cel projektu

HPP TradeBridge Sp. z o. o. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.” Celem projektu jest pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów – branża spożywcza na rynek USA, skutkujące opracowaniem Strategii ekspansji i jej realizacja w ramach etapu zagranicznego.
W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo HPP TradeBridge sp. z o. o.  na rynku docelowym.

Całkowita wartość projektu                    180 000,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE:                180 000,00 PLN