Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka

plan do szkoły

plan-do-szkoly
plan-swigo
skład

plan do szkoły

plan-swigo

Plan SWIGO Do Szkoły oferujemy w trzech wielkościach.

Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

Dla 1 osoby na 4 dni.

plan-do-szkoly-8
plan-do-szkoly

47,00 zł

Dla 1 osoby na 6 dni. 

plan-do-szkoly
plan-do-szkoly

68,00 zł

Dla 1 osoby na 10 dni. 

plan-do-szkoly-20
Plan-do-szkoly

109,00 zł

darmowa
dostawa
powyżej 200 zł

minimalna
wartość
zamówienia 69 zł

Jak dbać o prawidłowe odżywianie naszego dziecka, skoro otacza je tyle niezdrowych pokus?
Pomocna będzie porcja witamin, której smak przekona nawet największego oponenta owoców. Naturalny skład naszych soków i smoothie daje pewność uzupełnienia diety dziecka w witaminy i składniki odżywcze. Zadbajmy o zdrowie naszych dzieci. 

W planie DO SZKOŁY uwzględniliśmy wygodne opakowania 250 ml z przyjazną dla dzieci etykietą. Bananowe SWIGO doda energii w ciągu dnia i będzie miało pozytywne działanie dla układu trawiennego.  Sok jabłkowy SWIGO jest tłoczony z najwyższej jakości słodkich jabłek, pochodzących z naszych polskich sadów. Zawiera dużo białka i witamin C i E. Dostarcza również dużej ilości żelaza i potasu. Sok Odporność zawiera polskie super owoce: czerwona porzeczka, żurawina, czarna porzeczka i pigwa. 

TŁOCZONE NA ZIMNO | BEZ KONSERWANTÓW | BEZ DODATKU CUKRU

Soki i smoothie SWIGO są poddawane metodzie HPP, dzięki której mają wydłużony termin przydatności do spożycia, przy zachowaniu większości witamin i składników odżywczych.

Trwa rebranding marki SWIGO. Produkty zyskują etykiety z odświeżoną szatą graficzną. Jesteśmy w trakcie procesu. Zamówione soki mogą różnić się etykietą od tej prezentowanej w sklepie. Smak i skład soków nie uległ zmianie.

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać.