Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka

LOGO_WHITE

plan familijny

plan-familijny
plan-swigo
plan-swigo

Plan SWIGO Familijny oferujemy w trzech wielkościach.

Dla 1 osoby na 4 dni.

plan-familijny
plan-familijny

89,00 zł

Dla 1 osoby na 6 dni. 

plan-familijny
plan-familijny

129,00 zł

Dla 1 osoby na 10 dni. 
.

plan-familijny

199,00 zł

darmowa
dostawa
powyżej 200 zł

minimalna
wartość
zamówienia 69 zł

Picie soków i smoothie jest świetną alternatywą dla napojów gazowanych, które są pełne cukru i konserwantów. Picie soków i smoothie może dostarczyć Tobie i Twojej rodzinie szeregu korzyści zdrowotnych. Soki i smoothie są bogate w witaminy i składniki odżywcze, które pomagają w utrzymaniu zdrowia. Plan Familijny to zestaw soków i smoothie dla wygody Twojej i Twojej Rodziny. 

Smoothie Bananowe Trio i Bananowy Duet zawiera banany, które stanowią znakomite źródło energii i są łatwo przyswajalne. Kremowy i słodki owoc dostarcza organizmowi nie tylko witaminę B6 i błonnik, ale również magnez oraz potas, które są przydatne dla zdrowia układu kostnego, przeciwdziała utracie wapnia z organizmu. Pomaga również w walce ze stresem i działa kojąco na układ nerwowy. Sok Jabłkowy jest bogaty w potas i wapń, dostarcza witamin i minerałów. Sok Jabłko-Truskawka – długiej liście dobroczynności najpopularniejszego owocu w Polsce, jakim jest truskawka mamy witaminy B2, B3 (niacynę), A i E oraz szereg składników mineralnych, w tym fosfor i krzem, wzmacniające kości, skórę, włosy i paznokcie.

TŁOCZONE NA ZIMNO | BEZ KONSERWANTÓW | BEZ DODATKU CUKRU

 Soki i smoothie SWIGO są poddawane metodzie HPP, dzięki której mają wydłużony termin przydatności do spożycia, przy zachowaniu większości witamin i składników odżywczych. 

Trwa rebranding marki SWIGO. Produkty zyskują etykiety z odświeżoną szatą graficzną. Jesteśmy w trakcie procesu. Zamówione soki mogą różnić się etykietą od tej prezentowanej w sklepie. Smak i skład soków nie uległ zmianie.

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać.