Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka

plan fit

Co osiągniesz z Planem SWIGO FIT?

plan-swigo

Dbasz o siebie i swoją kondycję i chcesz, aby Twoje wybory przekładały się na bycie FIT? Twoje starania wesprze Plan SWIGO FIT. Cztery starannie wyselekcjonowane soki i smoothie pobudzą metabolizm i ułatwią utrzymanie zdrowego stylu życia. Dochowaj wierności zbilansowanej diecie, utrzymuj aktywność fizyczną, a Plan SWIGO Fit umocni efekty. 

Smoothie Detox wspiera procesy oczyszczające dzięki zawartości soku z pokrzywy, zawartość błonnik działa w organizmie jak miotełka, wyrzucając z niego toksyny. Sok Detox to lżejsze wydanie Smothie Detox, zawarta w nim natka pietruszki ma wszechstronne działania między innymi przyspiesza metabolizm. Składniki Sok Zdrowa Skóra jest bogaty w żelazo ze szpinak, mikroelementy z ogórka, przeciwutleniacze z jarmużu, witaminę C z cytryny i dwa super składniki – imbir i kurkumę. Sok Metabolizm idealnie sprawdza się, kiedy nasza dieta zawiera produkty mięsne, a to między innymi dzięki ananasowi, który zawiera bromelainę tj. enzym, który hydrolizuje (rozkłada) białko. 

TŁOCZONE NA ZIMNO | BEZ KONSERWANTÓW | BEZ DODATKU CUKRU

 Soki i smoothie SWIGO są poddawane metodzie HPP, dzięki której mają wydłużony termin przydatności do spożycia, przy zachowaniu większości witamin i składników odżywczych.

Plan SWIGO Fit oferujemy w trzech wielkościach

BASIC 8 szt.

Dla 1 osoby na 4 dni.
Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

84,00 zł

MEDIUM 12 szt.

Dla 1 osoby na 6 dni. 
Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

120,00 zł

POWER 20 szt.

Dla 1 osoby na 10 dni. 
Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

189,00 zł

skład planu

swigo fit

smoothie

DETOX

sok

DETOX

sok

ANTY OX

sok

METABOLIZM

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. 
Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać. 

Cel projektu

HPP TradeBridge Sp. z o. o. realizuje Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.” Celem projektu jest pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów – branża spożywcza na rynek USA, skutkujące opracowaniem Strategii ekspansji i jej realizacja w ramach etapu zagranicznego.
W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo HPP TradeBridge sp. z o. o.  na rynku docelowym.

Całkowita wartość projektu                    180 000,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE:                180 000,00 PLN