Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka

plan młodość
i uroda

Co osiągniesz z Planem SWIGO MŁODOŚĆ
I URODA?

plan-swigo

Cztery gotowe do działania soki i smoothie doskonale wpływają na kondycję skóry i kolor cery, a także dostarczają zastrzyku tego, co najważniejsze – zbawiennych dla naszego ciała składników odżywczych, witamin i antyoksydantów. Taki zestaw nie tylko pozytywnie wpłynie na nasz wygląd, ale i na stan ducha.

Sok Młodość to zamknięty w pysznej pomarańczy jarząb, który zwiększa poziom kolagenu i elastyny w ciele, co znacząco poprawia stan skóry. Sok Detox to moc zielonych składników: liści szpinaku, natki pietruszki i liści pokrzywy, które wspierają mechanizmy oczyszczające organizm. Składniki Soku antyOx to prawdziwi czterej muszkieterowie antyoksydacji: bioflawonidy z aronii, antocyjany z czarnej jagody i jagody kamczackiej i ogromna ilość witamin z pigwy! Smoothie Detox dzięki zawartości chlorofilu w zielonych składnikach: jarmużu, pokrzywy i liści szpinaku wesprze oczyszczanie Twojego organizmu. 

TŁOCZONE NA ZIMNO | BEZ KONSERWANTÓW | BEZ DODATKU CUKRU

 Soki i smoothie SWIGO są poddawane metodzie HPP, dzięki której mają wydłużony termin przydatności do spożycia, przy zachowaniu większości witamin i składników odżywczych.

 

Plan SWIGO Młodość i Uroda oferujemy w trzech wielkościach

BASIC 8 szt.

plan-mlodosc-i-uroda

Dla 1 osoby na 4 dni.
Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

84,00 zł

MEDIUM 12 szt.

Dla 1 osoby na 6 dni. 
Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

120,00 zł

POWER 20 szt.

Dla 1 osoby na 10 dni. 
Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

189,00 zł

skład planu

swigo młodość i uroda

sok

MŁODOŚĆ

sok

DETOX

sok

ANTY OX

smoothie

DETOX

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. 
Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać. 

Cel projektu

Celem projektu jest pozyskanie wiedzy eksperckiej w zakresie wprowadzania produktów spożywczych na rynek Stanów Zjednoczonych, skutkujące opracowaniem strategii ekspansji, a następnie jej realizacja w ramach etapu zagranicznego. W wyniku realizacji projektu nastąpi rozpoczęcie sprzedaży eksportowej produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo HPP Trade Bridge Sp. z o.o. na rynku docelowym.

Planowane efekty

HPP Trade Bridge sp. z o.o. uczestniczy w projektach nr: PMT/2602/1N/2021 (rynek USA) w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III „Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działania 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, poddziałania 3.3.1 : Polskie Mosty Technologiczne”.

Wartość projektu                                     200 000,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich                200 000,00 PLN