Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka, POLOmarket

LOGO_WHITE

Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka, POLOmarket.

plan witalność

smoothie-witalnosc

Plan Witalność oferujemy w trzech wielkościach.

Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

Dla 1 osoby na 4 dni.

plan-witalnosc

45,00 zł

Dla 1 osoby na 6 dni. 

plan-witalnosc

65,00 zł

Dla 1 osoby na 10 dni. 

plan-witalnosc

105,00 zł

darmowa
dostawa
powyżej 99 zł

minimalna
wartość
zamówienia 39 zł

Witalność to stan, w którym czujemy się pełni energii i podekscytowani. Witalność to nie tylko energia. To także zdrowie fizyczne i psychiczne, zdolność do zarządzania stresem, umiejętność wyrażania uczuć, radzenia sobie z problemami, a także motywacja do działania. Aby zachować witalność, należy zadbać o wszystkie aspekty zdrowia. Zachowując witalność, możemy lepiej sobie radzić w codziennym życiu. Witalność to stan, w którym czujemy się szczęśliwi, silni i zmotywowani. Jest to stan, który pozwala nam realizować cele i pokonywać trudności. Plan Witalność pomoże w uzupełnieniu witamin i minerałów. 

Dzień zaczynamy od Smoothie Witalność, który dopieści organizm witaminami oraz beta karotenem z dyni i antyoksydacyjnymi mocami jarzębiny. Uderz w zmęczenie mangiferyną z wiecznie zielonego drzewa mango, która działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Sok Detox wspiera procesy oczyszczające dzięki zawartości soku z pokrzywy. Składniki Soku Regeneracja to prawdziwi czterej muszkieterowie antyoksydacji. Bioflawonidy z aronii (która jest również antidotum na choroby cywilizacyjne jak nadciśnienie i miażdżycę). Do tego antocyjany z czarnej jagody i jagody kamczackiej i ogromna ilość witamin z pigwy!

TŁOCZONE NA ZIMNO | BEZ KONSERWANTÓW | BEZ DODATKU CUKRU

Soki i smoothie SWIGO są poddawane metodzie HPP, dzięki której mają wydłużony termin przydatności do spożycia, przy zachowaniu większości witamin i składników odżywczych. 

Soki i smoothie SWIGO należą do grupy produktów funkcjonalnych. Nie tylko wspaniale smakują, ale także pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu! 

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać.