Nasze produkty kupisz online, a także w sieciach sklepów Auchan, Kaufland, Carrefour, Stokrotka

LOGO_WHITE

plan witalność

smoothie-witalnosc
plan-swigo
skład

plan wilgotność

plan-swigo

Plan SWIGO Witalność oferujemy w trzech wielkościach.

Każdego dnia sok + smoothie.
Smoothie zastępuje jeden posiłek (np. II śniadanie), sok uzupełnia zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy.

Dla 1 osoby na 4 dni.

plan-witalnosc-8
plan-witalnosc

89,00 zł

Dla 1 osoby na 6 dni. 

plan-witalnosc-12

129,00 zł

Dla 1 osoby na 10 dni. 

plan-witalnosc-20
plan-witalnosc

199,00 zł

darmowa
dostawa
powyżej 200 zł

minimalna
wartość
zamówienia 69 zł

Witalność to stan, w którym czujemy się pełni energii i podekscytowani. Witalność to nie tylko energia. To także zdrowie fizyczne i psychiczne, zdolność do zarządzania stresem, umiejętność wyrażania uczuć, radzenia sobie z problemami, a także motywacja do działania. Aby zachować witalność, należy zadbać o wszystkie aspekty zdrowia. Zachowując witalność, możemy lepiej sobie radzić w codziennym życiu. Witalność to stan, w którym czujemy się szczęśliwi, silni i zmotywowani. Jest to stan, który pozwala nam realizować cele i pokonywać trudności. Plan Witalność pomoże w uzupełnieniu witamin i minerałów. 

Dzień zaczynamy od Smoothie Witalność, który dopieści organizm witaminami oraz beta karotenem z dyni i antyoksydacyjnymi mocami jarzębiny. Uderz w zmęczenie mangiferyną z wiecznie zielonego drzewa mango, która działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Sok Detox wspiera procesy oczyszczające dzięki zawartości soku z pokrzywy. Składniki Soku antyOx to prawdziwi czterej muszkieterowie antyoksydacji. Bioflawonidy z aronii (która jest również antidotum na choroby cywilizacyjne jak nadciśnienie i miażdżycę). Do tego antocyjany z czarnej jagody i jagody kamczackiej i ogromna ilość witamin z pigwy!

TŁOCZONE NA ZIMNO | BEZ KONSERWANTÓW | BEZ DODATKU CUKRU

Soki i smoothie SWIGO są poddawane metodzie HPP, dzięki której mają wydłużony termin przydatności do spożycia, przy zachowaniu większości witamin i składników odżywczych. 

Trwa rebranding marki SWIGO. Produkty zyskują etykiety z odświeżoną szatą graficzną. Jesteśmy w trakcie procesu. Zamówione soki mogą różnić się etykietą od tej prezentowanej w sklepie. Smak i skład soków nie uległ zmianie.

najbardziej zdrowa linia

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Możesz napisać do nas na Messengerze, w wiadomości na Instagramie lub skontaktować się z nami mailowo. Jesteśmy po to, aby Was wspierać.